Aktuality

DENNÉ MENU 28/2015

NECH SA PÁČI.  Pozrite si aktuálne denné menu na 28.tyždeň roku 2015. Prajeme Vám DOBRÚ CHUŤ                                            DENNÉ MENU
Celý článok

ZABÍJAČKOVÁ KAPUSTNICA

Pozývame Vás na ochutnávku ZABÍJAČKOVÝCH ŠPECIALÍT, ktoré práve teraz DORÁBAME. Vynikajúca KAPUSTNICA za 1,50€ Vás zasýti a v tomto chladnom počasí aj príjemne zahreje spolu s naším pivným punčom, ktorý máme pre každého nášho hosťa GRÁTIS..... Tak príďte k nám dnes večer práve všetko dokončujeme.
Celý článok

PIZZA PÁRTY

UROBTE SI MIESTO NA ĎALŠIU PIZZU. Ak si počas celého víkendu 20.09. - 22.09.2013 objednáte u nás 3 akékoľvek PIZZE z našej ponuky, pribalíme Vám k tomu NOVINKU našej PIZZERIE Pizzu MARGERITA úplne ZADARMO.  
Celý článok

HALUŠKOVÉ FURMÁNSKE HODY

Máte radi skutočné pravé slovenské jedlo ??? A čo tak HALUŠKY ??? Príďte k nám počas celého víkendu od  06.09. - 08.09. a my Vám naservírujeme pravú slovenskú chuť poctivých domácich halušiek s ovčou byndzou   Ste u nás srdečne vítaný.....          
Celý článok

MIEŠANÉ NÁPOJE

Priatelia ochutnajte naše nové MIEŠANÉ NÁPOJE. Osviežia a rozohrejú v žilkách každú kvapku krvi. Ideálne na Babskú jazdu alebo len tak vychutnať si ich v spoločnosti priateľov.   
Celý článok